Ağlatan Acı Sözler

adminAğlatan Sözler0 Yorum1 Ekim 2013

Gülmek için mutlu olmayı beklmebelki mutluluk gülüşünde saklıdır Sakin ağlayayım deme bilki bi yerlerde senin bir tek gülüşün için yaşayan vardır


Bir telefon bekliyorum sevgilim diye başlayan seni seviyorum diye biten. Bir telefon bekliyorum dün gelmesi gereken ve bugün hala gelmeyen.


Ağlayısım terk edip gidişine değil Ben Sensizken senden diye sensizliğini de sevmiştim. Sen seninle senide sensizliğinide alıp gittin.


Bir su gibi berrak bir çiçek gibi sevgi yüklü gökyüzü gibi yalın okyanus kadar derin kelimelere sığmayacak kadar büyük bir sevgimiz olduğunu sakin unutma


Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir.Hayatının bundan sonrası kalbini güzelliği gibi geçsin.Sevenlerin için ıyıkı varsın.


Maviliğin gökyüzüne sığmayan sonsuzluğunda ve herkes uykudayken güneşin doğuşunu seyretmek gibi bir şey;sevdiğine sevildiğin için dua etmek.


Öyle mutlu ol ki; güzellikler bile seni kıskansın. Gözyaşların yanağında nem değil dudaklarında kahkaha olsun. Mutluluklar hep senin olsun.


Hayallere dalıp gitmem ben çünkü tek hayalim sensin benim! Hiçbirşey isteyemem ben çünkü birtek istediğim sensin.


İ love your eyes çünkü onlar very nice birkerecik look at me ondan sonra dön´t forget me kalbim tic taç for you because i love you!


Duygular vardır anlatılmayan sevgiler vardır kelimelere sığmayan bakışlar vardie insanı ağlatan insanlar vardır ki asla unutulamayanışte SEN onlardansın


Sen bir güneşsin biliyorum etrafında bir sürü gezegen var ben de dünyayım bil ki yalnız bende hayat var.


Sevdim seni bir kere başkasını sevemem deli diyorlar bana desinler ben değişemem.


Eğer beni bu sokaktabu mahalledebu şehirde bulamazsan sevgilim bilki ben gözlerinin daldığı yerdeyim.


Eğer beni bu sokaktabu mahalledebu şehirde bulamazsan sevgilim bilki ben gözlerinin daldığı yerdeyim…


Ben seni asıl insanların basit sevgisiyle değil basıt insanların asıl sevgisiyle seviyorum.


Eller bana kalpsizsin diyorlar doğru çünkü kalbimin sende olduğunu bilmiyorlar.


Üzüntülerin kumsaldaki ayak izleri kadar hafif sevinçlerin okyanuslar kadar derin olsun.


Seni Günde Bir Kez Düşünüyorum O da 24 Saatimi Alıyor.


Güllerin hepsi güzeldir ama senin kadar değil seni herkes sever ama benim kadar değil.


Seni ne kadar mı seviyorum Kimsenin seni sevemeyeceği ve kimseyi sevemeyeceğim kadar.


Aramızdaki mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sonsuzluğa giden tüm yollara adını yazdım. Hangi yoldan geçersen geç seni sevdiğimi okuyacaksın.


Bir umut vardır hiç tükenmeyecek. Bir hasret vardır çekilmeyecek. Birde ölüm vardır birgün elbet gelecek ama sana olan sevgim ne ölecek ne de bitecek.


İçimde bir SEVGİ var ta kalbimde. Anlatılmayacak kadar derinde.Canım desem.sevdiğim sevgilim birtanem desem bütün sözler yetersiz. AŞKIN içimde tarifsiz.


Benim sana aşık olduğumu anlatmak için bir şiirmi yoksa bir masalmı yazsam.Ama ben sana iki kelime yazıyorum seni seviyorum


Bir gün bir rüzgar eserse oralara. Benim sana olan sevgimi fısıldarsa kulağına unutma sende bana bir tutam sevgi yolla.


Çılgınca vursamda dalgaları kıyılara bir rüzgarım sonuçta. İstesemde esemiyorum o kadar uzaklara ama benim varlığım hep orada senin yanında.

Etiketler:

Ağlatan Acı Sözler Hakkında Yorum Yaz

Kategoriler